Підприємство шукає підрядника
Київський зоопарк планує витратити майже три мільйона гривень на будівництво нового павільйону для сов.
Відповідну інформацію розміщено на сайті електронних закупівель Рrozorro.

Згідно з тендерною документацією, роботи відбуватимуться в рамках програми «Сови України», і обійдуться замовнику у понад 2,8 млн грн.
Новий павільйон для птахів буде розташований на проспекті Берестейський, 32, а завершити роботи планують вже до 30 квітня цього року.
Нагадаємо, Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» шукає підрядника, який візьметься до кінця цього року за 20 млн грн капітально відремонтувати тепломережу на Нивках.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.