Дослідження показали низьку якість води
Фахівці столичного комунального підприємства «Плесо» завершили оперативну перевірку причин забруднення озера Віра в Святошинському районі та вирішили через погану якість води провести очищення водойми.
Про це «Плесо» повідомляє на своїй сторінці в соцмережі.
«За результатами аналізу проб води, встановлено, що вода не відповідає вимогам нормативних документів за показниками забарвленості, каламутності, запаху, біохімічного споживання кисню (БСК), а також за вмістом заліза, амонійного азоту (аміаку), сірководню і фенолів», — написали комунальники.
За їхньою інформацією, проби води показали, що в більшості частин озера вода належить до середнього класу небезпеки, що негативно впливає на життєдіяльність живих організмів, але не є критично небезпечною. Однак у місцях скупчення забруднення вода належить до високого класу небезпеки і є згубною для живих організмів.
На підставі отриманих даних, наголосили в «Плесо», невдовзі фахівці розпочнуть роботи з очищення акваторії озера Віра. З цією метою буде використано спеціалізовану машину-амфібію Truxor.
Нагадаємо, тиждень тому на водному дзеркалі озера Віра, що в Святошинському районі столиці, з’явилися плями блакитного кольору.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.