Власнику «арсеналу» загрожує до семи років позбавлення волі
У столиці затримали чоловіка, який зберігав удома боєприпаси та наркотики.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва
«Днями на спецлінію 102 надійшло повідомлення від громадян про гучний шум у квартирі одного з будинків Солом’янського району. За адресою прибули патрульні поліцейські. Під час спілкування з порушником правоохоронці помітили у квартирі на підвіконні набої та гранати, тож на місце події одразу направили фахівців вибухотехнічної служби», – йдеться в повідомленні.

Під час обшуку в чоловіка вилучили частини до вогнепальної зброї, гранати, міни, набої різного калібру, а також кілька склянок із канабісом. Нині слідчі встановлюють походження вилучених речей.

Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне зберігання бойових припасів та наркотичних засобів. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до семи років.
Читайте також: Митники затримали два кілограми психоделіку, задекларованого як харчова добавка