Головна Спорт«Хай бояться!»: фехтувальниця Ольга Харлан отримала нагороду від СБУ
Ольга Харлан отримала нагороду Академії СБУ

«Хай бояться!»: фехтувальниця Ольга Харлан отримала нагороду від СБУ

ФОТО: Служба безпеки України / Facebook

Автор Kashtan News

Спортсменка  тривалий час працює в Академії Служби безпеки України

Українська фехтувальниця Ольга Харлан отримала найвищу нагороду Національної Академії Служби безпеки України – Знак пошани.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Ольга Харлан продемонструвала на світовій спортивній арені головний український меседж – жодних рукостискань із росіянами, лише зброя! І лише перемога! Це гідний і сильний вчинок представниці СБУ! За який вам, пані Ольго, вдячна вся Україна!» – зазначив ректор навчального закладу Андрій Черняк під час вручення нагороди.

У свою чергу, Харлан, яка  тривалий час працює в Академії СБУ, подякувала колегам і всім українським захисникам за допомогу і підтримку.

«Ми не можемо тиснути руку нашому ворогу. А повинні показувати всьому світу, що війна триває і ці «нейтральні» спортсмени не повинні бути на міжнародній арені. І ми будемо все робити, щоб їх не було ні на олімпіаді, ні на жодних світових змаганнях. Я пишаюся бути співробітницею Служби безпеки України, зокрема Національної академії СБУ. І пишаюсь тим, що росіяни знають, що я працюю в СБУ. Хай бояться!» – сказала спортсменка.

Нагадаємо, наприкінці липня, після перемоги над російською спортсменкою Анною Смирновою в Мілані, Ольга Харлан відмовилася потиснути суперниці руку, натомість виставивши вперед шаблю.

Вам також може сподобатися