У чоловіка вилучили зброю
Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який у Голосіївському районі стріляв у безпритульних тварин.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.
Як розповіли правоохоронці, до поліції звернувся громадянин, з повідомленням про те, що невідомий їздить на велосипеді та стріляє в собак.
Очевидець надав інспекторам детальний опис лиходія та його транспортного засобу.
На місці виклику охоронці порядку почали обстежувати прилеглу територію і невдовзі помітили схожого за орієнтуванням чоловіка.
Під час спілкування 44-річний громадянин зізнався, що це він стріляв у тварин і пояснив свої дії тим, що таким чином намагався захиститися від них.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції, яка надасть правову кваліфікацію діям затриманого, у якого вилучили предмет, схожий на пістолет.

Як повідомлялося, ушпиталення одного чоловіка та затримання іншого – такий наслідок бійки із застосуванням зброї на столичній Оболоні.