Винуватця інциденту затримала поліція
Ушпиталення одного чоловіка та затримання іншого – такий наслідок бійки із застосуванням зброї на столичній Оболоні.
Про це повідомляє ГУ НП України в м. Києві.
«До чергової частини Оболонського управління поліції зателефонував громадянин та повідомив, що на вулиці Йорданській побачив двох чоловіків, між якими виникла бійка. Далі один із них дістав зброю і здійснив у бік потерпілого кілька пострілів, після чого з місця події втік», — розповіли в поліції.
Як зазначили правоохоронці, на події поліцейський патруль опитав свідків, а потерпілого передали лікарям, які його госпіталізували.
У результаті слідчо-оперативних заходів працівники відділу кримінальної поліції з’ясували місце перебування порушника та затримали його. Знаряддя злочину, попередньо пістолет «Флобер», вилучено. Вирішується питання про відкриття стосовно затриманого кримінального провадження за хуліганство із застосуванням зброї.
Як повідомлялося, у Дніпровському районі Києва чоловік вчинив стрілянину з пістолета через конфлікт із опонентом за місце на автостоянці.