Операція тривала 7 годин
У столичній клініці «Охматдит» провели надскладну операцію з видалення ракової пухлини в дитини, хворої на остеосаркому.
Про це повідомляє пресслужба медзакладу.
Деякий час тому в 9-річної Стасі виявили остеогенну саркому – злоякісну пухлину кісткової тканини. Все почалося з того, що дитина поскаржилася на біль у плечовій кістці. Спочатку батьки списали це на зайняття гімнастикою, але болі не проходили, і родина звернулася до спеціалістів.
«Після довгого шляху обстежень, лікування та хіміотерапії було прийнято рішення про оперативне втручання в НДСЛ «Охматдит». Незабаром дівчинці провели видалення ураженої частини кістки (114мм) із заміщенням дефекту васкуляризованим малогомілковим трансплантатом. Тобто уражену кістку замінили здоровою та відновили кровопостачання», – розповіли в Охматдиті.
Операція тривала 7 годин. Весь цей час спеціалісти постійно моніторили життєві функції маленької пацієнтки, проводили масивну інфузійну терапію, а хірурги використовували сучасний мікроскоп задля максимальної точності виконання маніпуляцій.
«Наразі Стася вже переведена у відділення, де знаходиться поряд із мамою, грається з улюбленими іграшками та, як і кожен сучасний підліток, багато часу проводить з телефоном. Ми дякуємо за роботу мультидисциплінарній команді спеціалістів та бажаємо Стасі найшвидшого одужання і відновлення!» – пишуть медики.
Як повідомляв раніше Каштан NEWS, на території «Охматдиту» збудують житло для проживання рідних хворих дітей.