Команді не вистачило одного очка
Київський хокейний клуб «Сокіл» поступився «Кременчуку», який став володарем Кубка України-2023 з хокею з рахунком 3:4.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Варто зазначити, що обидві команди так само сходилися у фіналі Кубка України у минулому році. Але тоді столичні хокеїсти вдруге в своїй історії здобули перемогу у чемпіонаті — вони обіграли суперників з рахунком 4:1.
Цьогорічний матч проходив на арені «Айсберг» в Кременчуку. Ймовірно, це певним чином вплинуло на результат гри і те, що місцева команда вперше в історії виграла Кубок України з хокею.
Як повідомлялося, київське «Динамо» невдало зіграло з турецьким «Бешикташем» і залишило Лігу конференцій, а разом з цим і — всі єврокубкові матчі цього осіннього сезону, що трапилося з командою уперше за останні 18 років.