На головній вулиці Києва до Дня Незалежності України влаштували виставку розтрощеної українськими воїнами рашистської бронетехніки
Сюди доставили ще донедавна лиховісну армаду: танки, самохідні артилерійські установки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, ракетні системи залпового вогню, важку вогнеметну систему «Солнцепьок», зенітно-ракетний комплекс «Панцир», бронеавтомобіль «Тигр» і ще багато чого із трофейного.

Путінські генерали так званої «другої армії світу» сподівалися, що усі ці броньовані потвори пройдуть по Хрещатику переможним маршем. Планували упродовж трьох днів завоювати Київ, нападники навіть парадні мундири узяли з собою. Не врахували тільки, що мають справу з героїчним українським народом, його Збройними Силами. Від тисяч ординців лише чоботи залишилися…
Наші хоробрі захисники зупинили цю нечисть, відправивши до пекла екіпажі броньованої саранчі. Сьогодні вона – ніби на ганебній «лінійці»: біля Центрального універмагу, станції метро «Хрещатик», поблизу монумента Незалежності. І «не кусається», не гатить снарядами, не вивергає вогонь зі своєї пащі, не лупить з кулеметів. Вона розчавлена, спалена, розбита.

Цивільний Хрещатик гордовито (переможно!) споглядає на обпалену і обсмалену купу броні, власне – непотріб. Бо ми – нація переможців!
Москва повинна затямити: українці вбиватимуть усіх, хто вдерся до наших домівок. Цю мерзоту тут чекає лише смерть.
На багатьох «експонатах» видніються надписи, зроблені українцями: «За Нікополь!», За Ірпінь!», «За Харків!», «За Старобільск!». А на вогнеметній системі «Солнцепьок» хтось прикріпив наш Державний Стяг, на якому написано: «За Сарни!».
Є «побажання» і для зенітно-ракетного комплексу «Панцир»: «Гори у пеклі, рашист!».
Досить оригінальною є згадка про пораду Великого Кобзаря: «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями. Бачите, що вони творять!». Кмітливі українці навіть під час війни не забувають творчість геніального Тараса Шевченка.
«Борітеся – поборете!» Ми пам’ятаємо і це Шевченкове напутнє слово!

Жодні броньовані путінські потвори не здатні перемогти незламний народ, бо наші воїни – виняткової сили духу, звитяжні лицарі своєї землі. Станом на сьогоднішній день з початку широкомасштабного вторгнення вже знищено 8 тисяч ворожих броньованих машин, 4 тисячі 373 танки.
Кияни та гості міста йдуть нині на Хрещатик, щоб подивитися, з якою страшною рашистською покруччю мають сьогодні справу українські герої – вони щодня знищують подібні броньовані потвори. Заради усіх нас. Щоб жила і розквітала вільна Україна.
Дивіться також фоторепортаж: ПІВТОРА РОКИ «КИЄВУ ЗА ТРІ ДНЯ»: ЯК ВИГЛЯДАЄ СПАЛЕНА РОСІЙСЬКА БРОНЕТЕХНІКА НА ХРЕЩАТИКУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Фото: Каштан NEWS