Головна НовиниКінець електронній епосі: у Києві припиняє роботу єдина маршрутка з  е-квитком
маршрутка скасування валідатор

Кінець електронній епосі: у Києві припиняє роботу єдина маршрутка з  е-квитком

ФОТО: соціальні мережі

Автор Kashtan News

Транспортний засіб обслуговує маршрут № 444

У столиці припиняє обслуговування пасажирів за допомогою валідатора і повертається до готівкового розрахунку перша та єдина в Києві експериментальна приватна маршрутка № 444, яка курсує від станції метро «Виставковий центр» до вулиці Метрологічної.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляють столичні активісти.

 «Учора ми писали, що Дептранс КМДА непублічно розриває договори з єдиним перевізником, який закупив великі автобуси і поставив електронний квиток (Союз-Авто), як сьогодні цей перевізник вирішив відмовитися від подальшого використання е-квитка», — пишуть активісти.

Вони зазначили, що відповідна інформація щодо припинення роботи пристрою для безготівкового розрахунку розміщена в салоні маршрутки. Причини скасування не повідомляються.

Зазначимо, що столична влада 23 травня цього року заявила про встановлення валідаторів на маршрутках № 444, щоб городяни мали можливість сплачувати проїзд електронним квитком.

«Цікаво, як можна очікувати великі автобуси і нормальну оплату проїзду на приватних маршрутах, якщо ви вичавлюєте єдиного перевізника, який міг і хотів це забезпечити?», — ставлять риторичне запитання чиновникам автори допису.

Нагадаємо, столичні посадовці скаржаться, що вартість проїзду в громадському транспорті Києва треба підвищувати, але це принесе стільки проблем, що легше зробити проїзд взагалі безкоштовним. 

Вам також може сподобатися