Транспортний засіб обслуговує маршрут № 444
У столиці припиняє обслуговування пасажирів за допомогою валідатора і повертається до готівкового розрахунку перша та єдина в Києві експериментальна приватна маршрутка № 444, яка курсує від станції метро «Виставковий центр» до вулиці Метрологічної.
Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляють столичні активісти.
«Учора ми писали, що Дептранс КМДА непублічно розриває договори з єдиним перевізником, який закупив великі автобуси і поставив електронний квиток (Союз-Авто), як сьогодні цей перевізник вирішив відмовитися від подальшого використання е-квитка», — пишуть активісти.
Вони зазначили, що відповідна інформація щодо припинення роботи пристрою для безготівкового розрахунку розміщена в салоні маршрутки. Причини скасування не повідомляються.
Зазначимо, що столична влада 23 травня цього року заявила про встановлення валідаторів на маршрутках № 444, щоб городяни мали можливість сплачувати проїзд електронним квитком.
«Цікаво, як можна очікувати великі автобуси і нормальну оплату проїзду на приватних маршрутах, якщо ви вичавлюєте єдиного перевізника, який міг і хотів це забезпечити?», — ставлять риторичне запитання чиновникам автори допису.
Нагадаємо, столичні посадовці скаржаться, що вартість проїзду в громадському транспорті Києва треба підвищувати, але це принесе стільки проблем, що легше зробити проїзд взагалі безкоштовним.