Зоопарк запрошує глядачів
Цими вихідними в столичному зоопарку пройде останній у цьому році «гарбузовий вікенд» — показове годування тварин.
Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляє Київзоо.

«На українських ланах завершується збір гарбузів, а у КиївЗоо проводиться фінальний Гарбузовий вікенд», — йдеться у повідомленні.
Як розповіли працівники зоопарку, 22 мешканця Копитного ряду цими вихідними хрустко смакуватимуть стиглими жовто-гарячими плодами.


Всі, хто бажає подивитися, як це відбуватиметься, може відвідати 28-29 жовтня міський зоопарк і подивитися, як поглинають смаколики осені о 12:00 — бізони, о 12:15 — зубри, о 12:30 — коні Пржевальського, о 12:45 — верблюди та о 13:00 — олені.
Як повідомлялося, нещодавно в столичному зоопарку народилося двоє маленьких бізонів.