Добові втрати ворога склали 22 танки, 23 бойових броньованих машини та 740 одиниць особового складу
Протягом минулої доби на лінії фронту відбулося 60 бойових зіткнень.
Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу.
На Мар’їнському напрямку українські воїни відбили понад 20 атак ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки (Донецька область).
Також були відбиті атаки окупантів біля Андріївки (Бахмутський напрямок), в районах Степового, Авдіївки, Первомайського (Авдіївський напрямок), Водяного, Золотої Ниви та Старомайорського (Шахтарський напрямок), північно-західніше Вербового (Запорізький напрямок).
Сили оборони продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.
На Авдіївському напрямку росіяни не полишають спроб оточити Авдіївку, однак українці стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат.
На Мелітопольському напрямку Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції, на Херсонському напрямку ведуть контрбатарейну боротьбу, наносячи вогневе ураження по тилах противника.
Протягом доби українська авіація завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та ще 4 – по зенітно-ракетних комплексах противника.
Підрозділи ракетних військ уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 8 артилерійських засобів, 2 склади боєприпасів, важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1А “Солнцепек” та 3 засоби протиповітряної оборони противника.
Загальні втрати окупантів за добу орієнтовно становлять 740 одиниць особового складу, 22 танки, 23 бойових броньованих машини, 18 артилерійських систем, 2 засоби ППО, 3 крилаті ракети та 9 БПЛА оперативно-тактичного рівня.
