Головна НовиниКличка просять забезпечити безготівковий розрахунок у маршрутах
У Київраді зареєстровано петицію щодо безготівкової оплати в маршрутках.

Кличка просять забезпечити безготівковий розрахунок у маршрутах

Фото: Вечірній Київ

Автор kashtan NEWS

Містяни почали збір підписів

Мешканці столиці пропонують міській владі ухвалити рішення та забов’язати приватних пасажирських перевізників встановити в салонах транспортних засобів загального користування пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд.

Відповідна петиція з цього приводу міститься на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори документа, встановивши валідатор в маршрутках, у людей буде можливість оплачувати безконтактно, не отримавши жменю копійок на решту. Крім того, це не відволікатиме водія під час руху.

Водночас, на думку підписантів звернення, пільгові категорії пасажирів матимуть  можливість скористатися своїм правом безкоштовного проїзду, не повідомляючи на всю маршрутку, що вони інваліди тощо.

Водночас кияни звертають увагу міської влади на те, що не на всіх маршрутах Києва є державний транспорт для перевезення пільгових категорій, власників карток киянина, учнів, студентів, багатодітних, ветеранів, учасників АТО тощо.

Нагадаємо, в українській столиці невдовзі можуть ухвалити рішення про скасування вимоги щодо обов’язкової зупинки руху громадського транспорту під час оголошення повітряних тривог.

Вам також може сподобатися