Головна НовиниКличка закликали спростити спосіб передачі показників за комірне

Кличка закликали спростити спосіб передачі показників за комірне

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Монополіст створює штучні умови для нарахування зайвих грошей

Мешканці столиці закликають мерію зобов’язати Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» створити на соцплатформах чат-боти для прийняття показань лічильників гарячої води від споживачів.

Відповідну петицію з цього приводу розміщено на сайті Київської міської ради.

Як пояснюють свою ініціативу її автори, щомісяця тисячі столичних споживачів послуг гарячого водопостачання стикаються з проблемою передачі показань  монополісту «Київтеплоенерго». Водночас, скаржаться кияни, компанія надає можливість передавати показання лічильників гарячої води двома способам: через кабінет споживача на сайті та шляхом дзвінка на номер «гарячої лінії».

Як свідчить практика,  наголошують отримувачі послуг, ні перший,  ні другий способи  не працюють належним чином. Натомість це дає можливість компанії-монополісту нараховувати борги, що не відповідають фактичним показанням спожитих послуг. Особливо така проблема актуальна для споживачів, які користуються електричними бойлерами.

Нагадаємо, кияни закликали міську владу створити можливість для пасажирів відслідковувати рух і наближення маршрутних таксі до потрібної зупинки в режимі реального часу, як то відбувається з комунальним транспортом.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися