326
Зранку 11 листопада окупанти підступно вдарили балістикою по столиці України
Про це пише генерал Олещук у Telegram.,
Він подякував бойовим розрахункам ЗРК “Patriot” за миттєву реакцію при захисті столиці та усім, хто відбивав атаку “шахедів” у ніч на 11 листопада.
За словами Миколи Олещука, військові з’ясовують, який тип збитої ракети був – С-400 чи “Іскандер”.
Читайте також: СЬОГОДНІ ВРАНЦІ ПОБЛИЗУ КИЄВА ПРОГРИМІЛИ ВИБУХИ
На світлині: Микола Олещук.
Фото з відкритих джерел.