Головна ВійнаКомандувач Повітряних сил подякував підрозділам Patriot за захист Києва

Командувач Повітряних сил подякував підрозділам Patriot за захист Києва

Фото з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Зранку 11 листопада окупанти підступно вдарили балістикою по столиці України

Про це пише генерал Олещук у Telegram.,

Він подякував бойовим розрахункам ЗРК “Patriot” за миттєву реакцію при захисті столиці та усім, хто  відбивав атаку “шахедів” у ніч на 11 листопада.

 За словами Миколи Олещука,  військові з’ясовують, який тип збитої ракети був – С-400 чи “Іскандер”.

Читайте також: СЬОГОДНІ ВРАНЦІ ПОБЛИЗУ КИЄВА ПРОГРИМІЛИ ВИБУХИ

На світлині: Микола Олещук.

Фото з відкритих джерел.

Вам також може сподобатися