КМВА видала нове розпорядження
Наприкінці вересня введуть нові перепустки для пересування містом під час дії комендантської години.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«З 25-го вересня в Києві вводяться перепустки нового формату на авто для пересування містом під час комендантської години», — повідомили у КМВА.
Заявки на отримання перепусток можна подавати з 4-го вересня до Центрального управління Військової служби правопорядку.
При цьому у КМВА нагадали, що система перепусток повинна систематично оновлюватися аби ними користувалися лише ті, хто відноситься до підрозділів сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури міста та органів державної влади. Ці перепустки заборонено розміщувати під склом авто або на іншому видному місці — вони пред’являються на вимогу правоохоронців чи військових.
Старі перепустки мають бути повернуті до Центрального управління Військової служби правопорядку.Я
Як повідомлялося, наряд Патрульної поліції затримав 21-річного молодика, який керував авто у комендантську годину, мав ознаки сп’яніння та нецензурно облаяв правоохоронців.