Його затримала поліція
Наряд Патрульної поліції затримав 21-річного молодика, який керував авто у комендантську годину, мав ознаки сп’яніння та нецензурно облаяв правоохоронців.
Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
«Подія сталася вночі, 22 серпня, в Голосіївському районі. Охоронці порядку звернули увагу на транспортний засіб Chrysler, водій якого порушував ПДР», — ідеться в повідомленні.
Як розповіли поліцейські, під час спілкування інспектори виявили у громадянина ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд за допомогою приладу «Драгер». Натомість 21-річний керманич почав лаятися на правоохоронців та поводитися зухвало, не реагуючи на їхні зауваження.
Зважаючи на це, патрульні затримали молодика і доставили його до Голосіївського управління для подальшого з’ясування всіх обставин зухвалої поведінки.
Після спілкування на водія інспектори склали протоколи за керування транспортним засобом у стані сп’яніння, дрібне хуліганство, а також постанову про порушення правил зупинки, що створюють перешкоди дорожньому руху.
Як повідомлялося, поліція Києва затримала чоловіка, який власноруч виготовляв саморобні запалювальні пристрої та кріпив їх на автомобілі військових. Потім за допомогою годинникового механізму зловмисник приводив пристрої в дію.