Головна НовиниСтоличні «кінорежисери» отримали покарання
Суди винесли вироки чотирьом киянам, які знімали відео роботи Сил ППО.

Столичні «кінорежисери» отримали покарання

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Суди оголосили вироки  чотирьом киянам за поширення відео про роботу ППО

У Києві за поширення в соціальних мережах відео про роботу Сил протиповітряної оборони до п’яти років позбавлення волі з відтермінуванням покарання засуджено чотирьох мешканців столиці.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

«Судами винесено вироки чотирьом мешканцям м. Києва за обвинуваченням у поширенні несанкціонованої інформації про розташування Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного стану», — йдеться у повідомленні.

Як розповіли у прокуратурі, обвинувачені в травні 2023 року під час ракетних атак РФ по території Києва здійснювали відеозйомку та поширювали за допомогою месенджерів та інших соціальних мереж розміщення Збройних Сил України, направлення систем ППО, а також результати ураження повітряних цілей.

Потрібно зауважити, що під час досудового слідства всі фігуранти справ визнали свою вину в повному обсязі.

«За результатом розгляду вказаних справ районними судами винесено вироки, якими затверджено угоди про визнання винуватості та обвинуваченим призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі кожному, зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном на строк від 1 до 3 років відповідно. Вироки вступили у законну силу», — зазначили у відомстві підтримки державного обвинувачення.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив усіх обласних воєнкомів.

Вам також може сподобатися