Суди оголосили вироки чотирьом киянам за поширення відео про роботу ППО
У Києві за поширення в соціальних мережах відео про роботу Сил протиповітряної оборони до п’яти років позбавлення волі з відтермінуванням покарання засуджено чотирьох мешканців столиці.
Про це повідомляє прокуратура Києва.
«Судами винесено вироки чотирьом мешканцям м. Києва за обвинуваченням у поширенні несанкціонованої інформації про розташування Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного стану», — йдеться у повідомленні.
Як розповіли у прокуратурі, обвинувачені в травні 2023 року під час ракетних атак РФ по території Києва здійснювали відеозйомку та поширювали за допомогою месенджерів та інших соціальних мереж розміщення Збройних Сил України, направлення систем ППО, а також результати ураження повітряних цілей.
Потрібно зауважити, що під час досудового слідства всі фігуранти справ визнали свою вину в повному обсязі.
«За результатом розгляду вказаних справ районними судами винесено вироки, якими затверджено угоди про визнання винуватості та обвинуваченим призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі кожному, зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном на строк від 1 до 3 років відповідно. Вироки вступили у законну силу», — зазначили у відомстві підтримки державного обвинувачення.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив усіх обласних воєнкомів.