Головна НовиниКомунальне підприємство готово витратити мільйони на автомобіль
Комунальне підприємство оголосило тендер на придбання вантажівки.

Комунальне підприємство готово витратити мільйони на автомобіль

ФОТО: Freepik

Автор Kashtan News

Для пошуку продавця оголосили конкурс

Комунальне підприємство КМДА «Київтеплоенерго» оголосило тендер з пошуку нового спеціального тентованого автомобіля для перевезення вантажів, за яке готово викласти 2,5 мільйона гривень.

Відповідне конкурсне оголошення роміщено на сайті офіційних закупівель Prozorro.

Як йдеться в тендерній документації, нова вантажівка повинна вміщати не менше 7 осіб, мати двигун потужністю не менше 145 кінських сил, шестиступінчату КПП, АБС, системи контролю тяги, допомоги при екстреному гальмуванні та  рушанні вгору.

Автівку з такими характеристиками на підприємстві хочуть придбати до 31 грудня цього року.

Як повідомлялося, одна з потужних столичних теплових електростанцій – ТЕЦ-6 – вирішила провести заміну фільтрів вартістю понад 8 мільйонів гривень.

Вам також може сподобатися