Головна БезпекаУ Києві «накрили» ще один шахрайський call-центр
У Києві поліція припинила діяльність шахрайського кол-центру.

У Києві «накрили» ще один шахрайський call-центр

ФОТО: Поліція Києва / Facebook

Автор Kashtan News

Організаторам загрожує від трьох до восьми років тюрми

Київські правоохоронці викрили черговий шахрайський call-центр.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Днями до поліцейських Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення від громадян про те, що в офісному приміщенні на вулиці Олеся Гончара працює call-центр. Правоохоронці відпрацювали цю інформацію та задокументували незаконну діяльність», – розповіли в поліції.

Центр складався з майже 50 комп’ютеризованих робочих місць. Під час обшуків слідчі вилучили системні блоки, жорсткі диски, мобільні телефони та робочі блокноти.

«За вказаним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розслідується кримінальне провадження, розпочате за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки», – повідомили поліцейські.

Нині слідство з’ясовує особи організаторів call-центру. Їм загрожує позбавлення волі  строком від трьох до восьми років.

Нагадаємо, київські правоохоронці також викрили чергову масштабну схему списання ухилянтів.

Вам також може сподобатися