Суд оголосив остаточний вирок
Київський апеляційний суд залишив в силі вирок киянину у вигляді 15 років позбавлення волі. Через його зраду загинуло двоє військовослужбовців Збройних Сил України, а ще четверо отримали поранення.

Про це повідомляє прокуратура Києва.
Як розповіли правоохоронці, мешканець Києва після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну створив телеграм-канал, у якому поширював повідомлення антиукраїнського характеру. Серед користувачів цього телеграм-каналу були представники збройних сил країни-агресора.

У березні 2022 року киянин розповсюдив інформацію про місце дислокації військової техніки та підрозділів Збройних Сил України на території столиці.
Після цього ворог із «градів» та «смерчів» неодноразово здійснював обстріли зазначених підрозділів, внаслідок чого двоє бійців ЗСУ загинули та ще четверо отримали поранення.
Зрадника затримали в березні 2022 року.
Як повідомлялося, у Києві за поширення в соціальних мережах відео про роботу Сил протиповітряної оборони до п’яти років позбавлення волі з відтермінуванням покарання засуджено чотирьох мешканців столиці.