У Києві з’ясували, якими переходами найбільше користуються пішоходи
Столичні пішоходи віддають перевагу наземним пішохідним переходам через проїзну частину за наявності поруч підземного переходу.
Такі дані дослідження оприлюднили на своїй сторінці у соцмережі активісти.
«Ми порахували використання наземних та підземних переходів біля метро Арсенальна та поряд із ЦУМом», — написали дослідники.
Так, зокрема, з’ясувалося, що біля метро «Арсенальна» протягом 10 хвилин наземним переходом скористалося 129 пішоходів проти 21, який не полінувався перейти вулицю за допомогою підземного переходу. Між тим, біля ЦУМу ці показники склали відповідно 45 осіб проти 9.
Таким чином, як вирахували дослідники, популярність наземних переходів перед підземними серед киян і гостей столиці складає в середньому 5-6 до 1.
«Так, це не обґрунтоване дослідження, і цифри можуть відрізнятися, але тенденція очевидна», — поділилися спостереженнями активісти.
Як повідомлялося, під час перевірки дорожніх робіт у Києві правоохоронці виявили трьох робітників, які працювали за кермом спецтехніки п’яними.