Спека вплинула на якість води
Незважаючи на спеку, яка триматиметься в найближчі дні в столиці, киян закликають утриматися від купання у міських водоймах через зниження мікробіологічних показників якості води.
Про це повідомляє Головне управління Держпроспоживслужби України в м. Києві.
Як зазначили експерти, за результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проб води не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водні об’єкти «Венеція», «Веселка», «Дитячий», «Золотий», «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Троєщина», «Чорторий», «Галерний», «Вербний» та «Пуща Водиця».
У зв’язку з цим відповідну інформацію для вжиття заходів щодо попередження негативних наслідків для населення при купанні на цих пляжах направлено на адресу комунального підприємства «Плесо» та КМДА.
Нагадаємо, метеорологи попередили, що у наступні п’ять діб по столичному регіону спостерігатиметься тенденція до підвищення температури повітря, як в нічні так і в денні години.