Головна ЕкологіяКиянам розповіли, як поводитися під час сьогоднішньої негоди
Мешканців столиці просять не наближатися до великих дерев та ліній електропередач.

Киянам розповіли, як поводитися під час сьогоднішньої негоди

Фото: Unsplash

Автор kashtan NEWS

Мешканців столиці просять не наближатися до великих дерев та ліній електропередач

Внаслідок негоди, яка вирує сьогодні в столиці та на Київщині, енергетики перейшли на посилений режим роботи.

Про це повідомляє офіційний телеграм-канал ДТЕК.

За прогнозом синоптиків, інтенсивні дощі та пориви вітру триватимуть протягом всього дня, тому працівники ДТЕК готуються ліквідовувати можливі аварії. Окрім столичного регіону, посилений режим запроваджено також в Одеській області.

«Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередач», – йдеться у повідомленні.

Гідрослужби КК «Київавтодор» також повідомили, що вже чергують у місцях можливих підтоплень. Фахівці Управління з питань цивільного захисту КМДА закликають киян дотримуватись основних рекомендацій під час негоди:

  • якщо сильний дощ застав вас на вулиці, за можливості оминайте великі дерева – гілки можуть становити велику небезпеку;
  • якщо ж під час сильного дощу ви знаходитесь за кермом автомобіля – перш за все необхідно зменшити швидкість. Їзда на малій швидкості дозволить швидше загальмувати при виникненні аварійної ситуації, допоможе легше подолати калюжі і не втратити керування.

Нагадаємо, протягом 25 жовтня синоптики прогнозують значні дощі та пориви вітру.

Вам також може сподобатися