Синоптики дали свіжий прогноз
У столицю в середу, 20 березня, знову завітають хмари та дощ.
Про це повідомляє Український гідрометцентр.
«У Києві 20 березня хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень — дощ. Вітер північно-східний, 5-10 м/с», — попередили синоптики.
За їхнім прогнозом, температура вночі в області становитиме від 3° тепла до 2° морозу, вдень — 3-8° тепла, у Києві вночі очікується близько 0°, вдень температурні показники рушать до позначок 5-7° вище нуля.
Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували +2° за відносної вологості 91 відсоток і атмосферного тиску 749 мм ртутного стовпчика.
Нагадаємо, 19 березня в столиці градусники показували вдень 4-9 градусів тепла.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.