Головна НовиниКияни підказали, що треба робити з «Київміськбудом»
Мешканці столиці закликають відповідні господарсько-розпорядчі та правоохоронні структури міста припинити фінансову підтримку "Київміськбуду".

Кияни підказали, що треба робити з «Київміськбудом»

Фото: "Київміськбуд"

Автор kashtan NEWS

Містяни організували збір підписів

Мешканці столиці закликають відповідні господарсько-розпорядчі та правоохоронні структури міста припинити фінансову підтримку «Холдингової компанії «Київміськбуд» та притягнути до відповідальності винних за її стан.

Відповідну петицію з цього приводу розміщено на сайті Київської міської ради.

«Не фінансувати корупційного монстра «Київміськбуд» за кошти платників податків. Забезпечити кримінальне переслідування керівників, що довели компанію до банкрутства», — закликають автори ініціативи.

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року Київрада ухвалила докапіталізацію «Київмісьбуду» на понад 2,5 млрд гривень. Цей захід має хоча б частково воскресити найбільшого столичного забудовника, чий капітал протягом попередніх років регулярно спливав у невідомому напрямку. Нині «Київміськбуд» має понад 20 недобудованих об’єктів у всіх районах столиці – приблизно 40 тисяч київських родин не можуть отримати житло, за яке вони вже сплатили.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися