Головна НовиниУ Києві розглянуть прозорість використання ресурсів громади, – Тимур Ткаченко

У Києві розглянуть прозорість використання ресурсів громади, – Тимур Ткаченко

Фото: Тимур Ткаченко/Телеграм

Автор kashtan NEWS

Незважаючи на спротив міської влади, у столиці за дорученням начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка створено робочу групу «Прозорість і підзвітність»

Про це сьогодні, 12 лютого, повідомив очільник КМВА, наголосивши:

«Продовжуємо роботу над тим, щоб процеси управління в Києві стали більш прозорими, ефективними та збалансованими».  

Тимур Ткаченко анонсував, що «найближчим часом відбудеться перше засідання цієї групи, метою якої є прозорість використання ресурсів громади, дотримання міською владою антикорупційного законодавства, зокрема Закону України  «Про запобігання корупції», а також запобігання, виявлення та врегулювання конфліктів інтересів».

Окрему увагу група приділятиме законності діяльності власників та користувачів земельних ділянок у Києві.

Начальник КМВА стверджує:

«Особливо гостро стоїть питання відчуження столичної землі. Завдання групи «Прозорість і підзвітність» – припинити «туалетні» та інші схеми, через які Київ втрачає дороговартісну землю, а столичний бюджет недоотримує мільйони доларів. Ми вже маємо перелік проблемних ділянок і працюємо над тим, щоб вони не потрапили в нечесні руки».

Тимур Ткаченко очікує від роботи групи дієвих кроків для підвищення ефективності та прозорості використання київських ресурсів.

Читайте також:  Начальник  КМВА Тимур Ткаченко навів приклад протизаконної схеми заволодіння київською землею

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися