Головна НовиниКияни стали менше хворіти на грип та ГРВІ

Кияни стали менше хворіти на грип та ГРВІ

Фото: Freepik

Автор kashtan NEWS

Зниження захворюваності відбулося за рахунок як дитячого, так і дорослого населення

За період з 6 до 12 травня  в  Києві зареєстровано 9092 випадки грипу та ГРВІ, в тому числі COVID-19.

Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.

За попередній тиждень цей показник дорівнював 9985 випадкам: таким чином захворюваність знизилася на  8,9 відсотка.

Серед дорослих зниження відбулося на 9,2 відсотка  (3178 хворих проти 3501 за минулий тиждень), серед дітей – на 8,8 (5914 проти 6484).

Діти становлять 65 відсотків  від загальної кількості хворих (на попередньому тижні – 64,9%).

Протягом звітного тижня було виявлено 38 випадків COVID-19, 4 з них – у дітей до 17 років, що на 34,5 відсотка менше, ніж  попереднього  тижня.

Також зафіксовано зниження госпіталізацій: за тиждень було ушпиталено 201 особу (з них – 158 дітей). Серед них – 17 пацієнтів з COVID-19, у тому числі двоє дітей. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебувають три  дорослі особи.

Протягом звітного тижня зареєстровано  летальний випадок від ускладнень COVID-19.

З початку епідемічного сезону  в  Києві померло 160 осіб: 133 – від ускладнень COVID-19 ( випадок у дитини до  року, решта – дорослі особи), 21 – від грипу А, 3 – від грипу В. Ще троє дорослих померли від мікс інфекції COVID-19 та грипу А.

Читайте також: Рятувальники озвучили статистику надзвичайних ситуацій у Києві за тиждень

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися