Зниження захворюваності відбулося за рахунок як дитячого, так і дорослого населення
За період з 6 до 12 травня в Києві зареєстровано 9092 випадки грипу та ГРВІ, в тому числі COVID-19.
Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
За попередній тиждень цей показник дорівнював 9985 випадкам: таким чином захворюваність знизилася на 8,9 відсотка.
Серед дорослих зниження відбулося на 9,2 відсотка (3178 хворих проти 3501 за минулий тиждень), серед дітей – на 8,8 (5914 проти 6484).
Діти становлять 65 відсотків від загальної кількості хворих (на попередньому тижні – 64,9%).
Протягом звітного тижня було виявлено 38 випадків COVID-19, 4 з них – у дітей до 17 років, що на 34,5 відсотка менше, ніж попереднього тижня.
Також зафіксовано зниження госпіталізацій: за тиждень було ушпиталено 201 особу (з них – 158 дітей). Серед них – 17 пацієнтів з COVID-19, у тому числі двоє дітей. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебувають три дорослі особи.
Протягом звітного тижня зареєстровано летальний випадок від ускладнень COVID-19.
З початку епідемічного сезону в Києві померло 160 осіб: 133 – від ускладнень COVID-19 ( випадок у дитини до року, решта – дорослі особи), 21 – від грипу А, 3 – від грипу В. Ще троє дорослих померли від мікс інфекції COVID-19 та грипу А.
Читайте також: Рятувальники озвучили статистику надзвичайних ситуацій у Києві за тиждень
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.