Головна БезпекаКияни закликають Кличка встановити додаткові засоби безпеки на платформах метро

Кияни закликають Кличка встановити додаткові засоби безпеки на платформах метро

Фото: сайт Київської міськради

Автор kashtan NEWS

Містяни почали збирати підписи

Мешканці столиці закликають міську владу встановити захисні екрани на станціях метрополітену.

Відповідна  петиція з цього приводу зареєстрована на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори документа, це звернення викликане збільшенням останнім часом випадків потрапляння пасажирів під потяги метро.

«Частина громадян перебуває у тяжкому психологічному стані, що, на жаль, іноді призводить до суїцидальних намірів. Захисні екрани можуть стати важливим бар’єром, який запобігатиме трагічним випадкам», — переконані підписанти.

Крім того, додають вони, військові чи цивільні, які втратили кінцівки через бойові дії, використовують милиці або інші допоміжні засоби і можуть втрачати рівновагу на перонах, що збільшує ризик потрапляння під потяги.

«Встановлення захисних екранів допоможе зменшити ризики для всіх категорій населення та покращить загальний рівень безпеки на станціях метрополітену», — наголошують кияни.

Нагадаємо, кияни вимагають від міської влади підключити світлофори в Києві та області до ліній критичної інфраструктури.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися