Містяни почали збирати підписи
Мешканці столиці закликають міську владу встановити захисні екрани на станціях метрополітену.
Відповідна петиція з цього приводу зареєстрована на офіційному сайті Київради.
Як пояснюють автори документа, це звернення викликане збільшенням останнім часом випадків потрапляння пасажирів під потяги метро.
«Частина громадян перебуває у тяжкому психологічному стані, що, на жаль, іноді призводить до суїцидальних намірів. Захисні екрани можуть стати важливим бар’єром, який запобігатиме трагічним випадкам», — переконані підписанти.
Крім того, додають вони, військові чи цивільні, які втратили кінцівки через бойові дії, використовують милиці або інші допоміжні засоби і можуть втрачати рівновагу на перонах, що збільшує ризик потрапляння під потяги.
«Встановлення захисних екранів допоможе зменшити ризики для всіх категорій населення та покращить загальний рівень безпеки на станціях метрополітену», — наголошують кияни.
Нагадаємо, кияни вимагають від міської влади підключити світлофори в Києві та області до ліній критичної інфраструктури.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.