Містяни збирають підписи
Мешканіці столиці закликають столичну владу взяти на контроль і завершити зведення житлових довгобудів у столиці.
Відповідна петиція з цього приводу міститься на офіційному сайті Київради.
Як пояснюють автори документу, на території міста Києва розміщено чимало жиьлових комплексів, які через багато об’єктивних причин недобудовані.
Кожен такий ЖК, підкреслюють автори петиції, це — десятки мільйонів гривень, вкладених у будівництво громадянами України, заробленими власною працею, але ці люди й досі не можуть оселитися у власні квартири, які належать їм.
З метою вирішення питання по суті кияни пропонують КМДА створити постійно діючу робочу групу, яка б у тісній співпраці з представниками забудовників та інвесторів — громадян ухвалила комплекс практичних заходів щодо добудови цих ЖК, паспортизації будівель та їх заселення.
Як повідомлялося, столиця серед міст України потрапила до антилідерів за обсягами допомоги Збройним Силам України.