Головна НовиниКияни закликають владу привести до ладу поховальну споруду
Кияни закликають владу належним чином облаштувати крематорій.

Кияни закликають владу привести до ладу поховальну споруду

Фото: Сергій Половко / Wikimedia commons

Автор kashtan NEWS

Розпочато збір підписів

Мешканці  столиці закликають органи місцевої влади звернути увагу на стан київського крематорію та привести його до ладу.

Відповідну петицію з цього приводу розміщено на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють автори документа, київський крематорій є єдиною на цей момент спорудою, яка виконує специфічні функції. У звʼязку з російською агресією послугами крематорію також користуються багато сімей загиблих військових, які віддали своє життя за Україну та заслуговують на те, аби в останню путь їх могли провести в гідних умовах. Натомість, як констатують кияни, стан крематорію  жахливий.

Для приведення його території в належний стан підписанти петиції пропонують міській владі прибрати бруківку, зробити пандуси та забезпечити доступність для  пересування  маломобільних людей, відремонтувати саме приміщення, прибрати штучні квіти зі стін, оскільки умови поховальної процесії мають бути максимально нейтральні.

Крім того, автори петиції вважають за доцільне встановити більше сидячих місць для прощання з померлими тощо.

Нагадаємо, за висновками фахівців, частина території Биківнянського лісу, на якій було заплановано розмістити Національне військове меморіальне кладовище, є досі повністю не дослідженою і може містити   невиявлені поховання.

Вам також може сподобатися