Рівень захворюваності далекий від епідемічного порогу
З настанням осіннього сезону впродовж минулого тижня в Києві було зареєстровано 11745 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, зокрема — на COVID-19.
Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».
«У Києві порівняно з попереднім тижнем спостерігається зростання захворюваності на 23,4% у дорослих і дітей. Зокрема, дітей захворіло 7166 (зростання на 23,9%), дорослих — 4579 (зростання на 22,7%)», — повідомили в медичній установі.
Як зазначили медики, рівень захворюваності в столиці ще вдвічі менший за епідемічний поріг.
Водночас серед тих, хто захворів, діти становлять 61 відсоток (на попередньому тижні — 60,8 відсотка). Таким чином захворюваність серед школярів зросла на 46,5 відсотка. Зокрема, серед дітей шкільного віку зареєстровано 3837 випадків виникнення респіраторних захворювань.
Крім того, спостерігається зростання госпіталізації серед хворих на грип і ГРВІ: до столичних медзакладів за останній тиждень ушпиталено 143 особи, 104 з них — діти.
Також на COVID-19 захворіли 578 осіб, зокрема 24 дитини до 17 років. З них було госпіталізовано 45 осіб, із яких 11 дітей. Тим часом у відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебувають вісім дорослих пацієнтів. Також минулого тижня зареєстровано три летальні випадки.
Як повідомлялося, в аптеках України невдовзі з’явиться нова вакцина від грипу.