Головна НовиниУ Києві фіксують зростання сезонних хвороб
У Києві зростає захворюваність на грип та COVID-19.

У Києві фіксують зростання сезонних хвороб

Фото: Freepik

Автор kashtan NEWS

Рівень захворюваності далекий від епідемічного порогу

З настанням осіннього сезону впродовж минулого тижня в Києві було зареєстровано 11745 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, зокрема — на COVID-19.

Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

«У Києві порівняно з попереднім тижнем спостерігається зростання захворюваності на 23,4% у дорослих і дітей. Зокрема, дітей захворіло 7166 (зростання на 23,9%), дорослих — 4579 (зростання на 22,7%)», — повідомили в медичній установі.

Як зазначили медики,  рівень захворюваності в столиці ще вдвічі менший за епідемічний поріг.

Водночас серед тих, хто захворів, діти становлять 61 відсоток (на попередньому тижні — 60,8 відсотка). Таким чином захворюваність серед школярів зросла на 46,5 відсотка. Зокрема, серед дітей шкільного віку зареєстровано 3837 випадків виникнення респіраторних захворювань.

Крім того, спостерігається зростання госпіталізації серед хворих на грип і ГРВІ: до столичних медзакладів за останній тиждень ушпиталено  143 особи, 104 з них — діти.

Також на COVID-19 захворіли  578 осіб, зокрема 24 дитини до 17 років. З них було госпіталізовано 45 осіб, із яких 11 дітей. Тим часом у відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебувають вісім дорослих пацієнтів. Також минулого тижня зареєстровано три летальні випадки.

Як повідомлялося, в аптеках України невдовзі з’явиться нова вакцина від грипу.

Вам також може сподобатися