Павільйони очікування пропонують обладнати платіжними терміналами
Мешканці столиці закликають відповідальних осіб міської влади привести до належного санітарно – технічного стану всі зупинки комунального транспорту, а також обладнати їх платіжними терміналами «Київ Цифровий».
Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.
Як пояснюють автори ініціативи, нині практично всі зупинки комунального транспорту столиці занедбані: брудні, засмічені, заліплені приватними оголошеннями різного змісту, зі зламаними лавками для сидіння, деінде – з вибитим склом.
Нагадаємо, раніше кияни закликали міську владу заборонити в місті експлуатацію маршруток.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.