Головна НовиниКияни закликали владу привести до ладу зупинки громадського транспорту

Кияни закликали владу привести до ладу зупинки громадського транспорту

Фото: Роман Пєтушков для Каштан NEWS

Автор kashtan NEWS

Павільйони очікування пропонують обладнати платіжними терміналами

Мешканці столиці закликають відповідальних осіб міської влади привести до належного санітарно – технічного стану всі зупинки комунального транспорту, а також обладнати їх платіжними терміналами «Київ Цифровий».

Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.

Як пояснюють автори ініціативи, нині практично всі зупинки комунального транспорту столиці занедбані: брудні, засмічені, заліплені приватними оголошеннями різного змісту, зі зламаними лавками для сидіння, деінде  – з вибитим склом.

Нагадаємо, раніше кияни закликали міську владу заборонити в місті експлуатацію маршруток.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися