Велошлях пройде двома вулицями
Незабаром Київ і Бровари може з’єднати веломаршрут.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє ГО «Пасажири Києва» з посиланням на засідання Київської майстерні міста.
«Розглядали ескіз веломаршруту Бровари-Київ. Веломаршрут планується зі сторони Биківні, за рахунок узбіччя (з протилежного боку немає місця), і переходить у вулицю Путивльську та далі у вулицю Кіото», — йдеться в повідомленні.
Водночас в ГО зазначили, що аналогічний маршрут планують відкрити з Києва до Ірпеня.
Нагадаємо, до 28 серпня рух тролейбусів маршруту № 47 буде закрито через проведення капітального ремонту на проспекті Володимира Івасюка.