Головна НовиниУ столиці громадяни разом із поліцією врятували дику тварину
київ поліція громадяни допомога пораненій козулі

У столиці громадяни разом із поліцією врятували дику тварину

ФОТО: Freepik

Автор Kashtan News

На узбіччі дороги знайшли поранену козулю

У Святошинському районі Києві небайдужі громадяни разом із нарядом поліції рятували дику козулю.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.

«Днями до поліцейських звернулися небайдужі люди, які повідомили, що побачили козулю, котра лежала на узбіччі дороги», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в поліції, тварина перебувала в безпорадному стані та мала поранення  на спині.

Правоохоронці завантажили козулю до автомобіля громадянина, який зупинився допомогти, а потім супроводили його до лікарні ветеринарної медицини, де тварині надали допомогу.

«Сподіваємося, що з козулею буде все гаразд, та вона швидко одужає», — зазначають правоохоронці.

Нагадаємо, столичні патрульні разом із громадянкою врятували кота, зачиненого на балконі квартири в одному з будинків Дарницького району.

Вам також може сподобатися