На узбіччі дороги знайшли поранену козулю
У Святошинському районі Києві небайдужі громадяни разом із нарядом поліції рятували дику козулю.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.
«Днями до поліцейських звернулися небайдужі люди, які повідомили, що побачили козулю, котра лежала на узбіччі дороги», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили в поліції, тварина перебувала в безпорадному стані та мала поранення на спині.
Правоохоронці завантажили козулю до автомобіля громадянина, який зупинився допомогти, а потім супроводили його до лікарні ветеринарної медицини, де тварині надали допомогу.
«Сподіваємося, що з козулею буде все гаразд, та вона швидко одужає», — зазначають правоохоронці.
Нагадаємо, столичні патрульні разом із громадянкою врятували кота, зачиненого на балконі квартири в одному з будинків Дарницького району.