Протягом першого півріччя 2023 року українці придбали 12,6 тис. автомобілів на електротязі.
Зокрема, столичний автопарк поповнився на 1686 одиниць.
Про це повідомили в «Укравтопромі».
Регіонами-лідерами за попитом на електромобілі в першому півріччі були:
– Київ – 1686 од. (63% з пробігом);
– Львівська область – 1641 од. (87% вживаних);
– Дніпропетровська область – 1102 од. (71% вживаних);
– Київська область – 904 од. (64% вживаних);
– Вінницька область – 781 од. (88% вживаних).
Серед нових «електричок» найпопулярнішим став Volkswagen ID.4 (Київ – 180 од., Київщина – 118 од., Дніпропетровщина – 105 од., Львівщина – 72 од., Вінниччина – 32 од.).
У сегменті завезених з-за кордону автомобілів лідером став Nissan Leaf: на Львівщині купили 280 од.; Вінниччині – 213 од.; Дніпропетровщині – 181 од. У столиці найбільшим попитом користувався Volkswagen ID.4 (154 од.), на Київщині – TESLA Model 3 (67 од.).
Як повідомляв «Укравтопром», українці в 2022 році придбали 13,6 тис. авто з нульовим рівнем викидів, що в півтора рази більше порівняно з 2021 роком.