Головна НовиниУ київському метро розповіли, скільки пасажирів скористувалося підземкою за тиждень
київське метро укриття

У київському метро розповіли, скільки пасажирів скористувалося підземкою за тиждень

ФОТО: facebook.com/kyivmetro

Автор Kashtan News

На двох станціях ремонтують ескалатори

За 10-17 липня столичне метро перевезло понад 4,6 мільйона пасажирів, включаючи понад  970 тисяч пільговиків.

Про це повідомили у пресслужбі КП «Київський метрополітен».

Інтервали руху поїздів у будні  становлять 6-8 хвилин, у години пік – 3-4 хвилини. У суботу та неділю потяги  ходять вдень через кожні 6-7 хвилин.

Також у КП повідомили, що на станціях «Звіринецька» та «Шулявська»  тривають чергові капітальні ремонти ескалаторів.

«Київський метрополітен» нагадує, що під час повітряної тривоги рух на наземних ділянках метро припиняється, а підземними станціями можна скористуватися як укриттям. У режимі сховища вони працюють цілодобово: щоб зайти на станцію під час тривоги у період комендантської години (00:00 – 05:00) потрібно мати з собою документ – посвідчення особи.

Нагадаємо, посадовців Шевченківської РДА судитимуть за недбале облаштування бомбосховищ.

Як повідомляв раніше Каштан NEWS, київські депутати збираються перевірити доцільність столичних «покупок» під час війни.

Вам також може сподобатися