На двох станціях ремонтують ескалатори
За 10-17 липня столичне метро перевезло понад 4,6 мільйона пасажирів, включаючи понад 970 тисяч пільговиків.
Про це повідомили у пресслужбі КП «Київський метрополітен».
Інтервали руху поїздів у будні становлять 6-8 хвилин, у години пік – 3-4 хвилини. У суботу та неділю потяги ходять вдень через кожні 6-7 хвилин.
Також у КП повідомили, що на станціях «Звіринецька» та «Шулявська» тривають чергові капітальні ремонти ескалаторів.
«Київський метрополітен» нагадує, що під час повітряної тривоги рух на наземних ділянках метро припиняється, а підземними станціями можна скористуватися як укриттям. У режимі сховища вони працюють цілодобово: щоб зайти на станцію під час тривоги у період комендантської години (00:00 – 05:00) потрібно мати з собою документ – посвідчення особи.
Нагадаємо, посадовців Шевченківської РДА судитимуть за недбале облаштування бомбосховищ.
Як повідомляв раніше Каштан NEWS, київські депутати збираються перевірити доцільність столичних «покупок» під час війни.