Головна Новини«Київтеплоенерго» звернулося за допомогою до медиків: витратять більше 10 мільйонів

«Київтеплоенерго» звернулося за допомогою до медиків: витратять більше 10 мільйонів

Фото: з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Комунальне підприємство КМДА «Київтеплоенерго» дістає з бюджетного гаманця велику суму

Підприємство 6 лютого проводить солідний тендер: «Медичне обслуговування працівників певних категорій структурних підрозділів КП».

За цю роботу виконавцям планують заплатити 10 мільйонів 700 тисяч 899 гривень, повідомляється на інтернет-сторінці закупівель  «Прозорро».

Читайте також: У «Київтеплоенерго» пояснили, чому суми в платіжках за тепло більші, ніж зазвичай

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися