Головна БезпекаУ столиці триває кампанія декларування знайденої зброї

У столиці триває кампанія декларування знайденої зброї

Фото: Національна поліція України

Автор kashtan NEWS

З кінця листопада до поліції звернулося 357 громадян

З 25 листопада 2024 року в Україні триває кампанія декларування зброї цивільними громадянами.

Про це нагадали в поліції Києва.

«Це означає, що особи, які незаконно зберігають або знайшли вогнепальну зброю та набої  до неї, можуть їх задекларувати і володіти ними на законних підставах», – роз’яснюють правоохоронці.

З початку кампанії до поліції звернулося 357 громадян, які задекларували 362 одиниці вогнепальної зброї (автомати, карабіни, рушниці, пістолети) та понад 26 000 набоїв до неї. Вони отримали відповідні документи і тепер можуть зберігати зброю на законних підставах.

Щоб задекларувати зброю потрібно:

– повідомити про знахідку чи наявну зброю на спецлінію Національної поліції 102 або звернутися до територіального підрозділу поліції за місцем проживання;

– упродовж 24 годин прибути до найближчого підрозділу поліції, або фахівці дозвільної служби приїдуть до декларанта для здійснення процедури за місцем проживання;

– для декларування потрібно мати лише паспорт, фото та ідентифікаційний код.

Поліція Києва наголошує, що наявність у цивільних громадян незадекларованої вогнепальної зброї та набоїв  тягне за собою кримінальну відповідальність.

«Задекларувати зброю та володіти нею на законних підставах дуже просто», – підкреслюють правоохоронці.

Читайте також: Киянин виготовляв «шоколадні» наркотики

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися