Поліція відкрила кримінальне провадження
На столичній Оболоні водій маршрутки протаранив припарковану на узбіччі вантажівку, внаслідок чого тілесні ушкодження отримали щонайменше п’ять пасажирів, які перебували в салоні громадського транспорту.
Про це повідомляє поліція Києва.

Як розповіли правоохоронці, автопригода сталася сьогодні близько 8:40 ранку.
Попередньо встановлено, що водій маршрутки, рухаючись по вулиці Дніпровській, скоїв наїзд на вантажний автомобіль Mercedes Benz, який був припаркований праворуч на проїзній частині. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримали п’ять пасажирів автобуса віком від 32 до 56 років. Їх із переломами кінцівок було доставлено до медичних закладів.

Також з’ясовано, що 54-річний водій маршрутного автобусу був тверезим. За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження.
Нагадаємо, у столиці судитимуть водія, який збив дівчину-пішохода та втік з місця ДТП.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.