Сестра просила виправдання для обвинуваченої
Київський апеляційний суд залишив на 11 років за гратами матір, яка викинула з вікна квартири на восьмому поверсі свого трьохрічного сина.
Про це повідомляє столична прокуратура.
Як зазначили у правоохоронному відомстві, у січні 2021 року жінка після сварки телефоном із цивільним чоловіком відчинила в квартирі вікно та почала викидати з восьмого поверху речі. Одразу після цього вона взяла на руки свого трьохрічного сина та, підійшовши до відчиненого вікна, перехилила тіло дитини через підвіконня й випустила його з рук.
Однак завдяки своєчасному реагуванню правоохоронців, медиків та свідків події життя дитини вдалося врятувати.
Вироком суду першої інстанції жінку визнано винною у вчиненні закінченого замаху на умисне вбивство дитини та призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.
Втім, сестра обвинуваченої та її адвокат не погодилися з покаранням і подали апеляцію, в якій просили вирок суду скасувати та виправдати обвинувачену.
Водночас суд апеляційної інстанції не взяв до уваги доводи авторів скарги і залишив жінці вирок без змін.
Як повідомлялося, мешканка Києва та її співмешканець отримали максимальну міру покарання за те, що примушували двох своїх дітей зніматися у порнографічних відео.