Головна НовиниМедики розповіли про інтенсивність розповсюдження COVID-19 у столиці
Захворюваність на ГРВІ та коронавірус у Києві.

Медики розповіли про інтенсивність розповсюдження COVID-19 у столиці

Фото: Freepik

Автор kashtan NEWS

Лікарі проаналізували стан захворюваності на ГРВІ

Минулого тижня у Києві було зафіксовано понад тисячу нових випадків захворювання на коронавірус, а від цієї хвороби померло дев’ять людей.

Про це повідомляє ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

«На COVID-19 захворіли 1 134 особи, зокрема 107 дітей до 17 років. Госпіталізовані 168 осіб, із яких 41 дитина. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебуває 14 дорослих пацієнтів. Минулого тижня зареєстровано дев’ять летальних випадків», —   повідомили медики.

Загалом, як зазначили в Центрі, в столиці за 48-й тиждень цього року зареєстровано 15 109 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, зокрема на COVID-19.

Водночас  фахівці підкреслили, що рівень захворюваності в столиці нижчий епідемічного порогу на 35,9 відсотка.

Варто зазначити, що в  Києві порівняно з попереднім тижнем спостерігається зниження захворюваності на 2,2 відсотка  за рахунок дітей. Так, випадків захворювання в дітей виявлено 8 688 проти 9 353 минулого тижня (зниження на 7,1%). Захворюваність серед дорослих зросла з 6 102 до 6 421 (зростання на 5,2%).

Між тим, порівняно з попереднім тижнем, зросла загальна кількість госпіталізованих осіб серед хворих на грип і ГРВІ. До столичних медзакладів за останній тиждень госпіталізовано 316 осіб, 164 із них – діти.

Нагадаємо, впродовж 20 – 26 листопада захворюваність на грип, COVID-19 та ГРВІ у Києві зросла на третину.

Водночас  у столичному метро останнім часом збільшилася кількість випадків травмування пасажирів.

Вам також може сподобатися