Головна НовиниЮний гість столиці налагодив масове виробництво наркотичних речовин
Затримано наркоділків.

Юний гість столиці налагодив масове виробництво наркотичних речовин

Фото: прокуратура Києва

Автор kashtan NEWS

Наркоділки постачали небезпечні препарати  в різні регіони

Правоохоронці викрили у столиці групу молодиків, які налагодили виробництво  наркотиків у промислових масштабах.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як розповіли  в  правоохоронному відомстві, 19-річний дніпрянин організував в одній із промислових зон столиці нарколабораторію та склад зберігання готового готової «продукції», яку збували через телеграм бот у різні регіони України. Завідував складом та займався реалізацією товару 21-річний мешканець Одеси.

Під час обшуку в чоловіків правоохоронці вилучили майже 50 кг психотропної речовини, солі альфа ПВП, пігулки МДМА, шишки канабісу вагою майже 200 гр, 150 гр мефедрону, 200 гр амфетаміну. Також у наркоділків було вилучено 142 літри прекурсорів, обладнання для виготовлення психотропних речовин, лабораторний посуд, засоби для фасування та зважування, мобільні телефони тощо.

Приблизна вартість вилучених психотропних речовин складає  130 тисяч доларів США за цінами «чорного ринку».

Наразі фігуранти справи перебувають під вартою, їм загрожує до 12 років ув’язнення  з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, столичні поліцейські затримали водія маршрутки, який збував наркотики на зупинці громадського транспорту

Між тим в Оболонському районі столиці 60-річна жінка продавала заборонені наркотичні лікарські засоби, які постачав її син, перебуваючи на обліку та отримуючи  курс замісної підтримувальної терапії для наркозалежних.

Своєю чергою київські митники за допомогою службового собаки вилучили з міжнародних відправлень  майже  два  кілограми героїну та канабісу.

Вам також може сподобатися