Діти інфікуються частіше, ніж дорослі
Минулого тижня рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився на відсоток та становить 10 036 осіб.

Про це повідомили в Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.
Як підкреслюють медики, тижневий інтенсивний показник захворюваності наразі нижче епідемічного порогу в 2,3 раза.
Як і в попередні періоди, захворювання частіше діагностувалися у дітей: 6359 випадки (з них 3401 – у школярів) проти 3677 у дорослих. Загалом з 2 до 8 грудня захворюваність серед дітей зросла на 3,2 відсотка в порівнянні з попереднім тижнем, серед дорослих – зменшилася на 7,4 відсотка.
Протягом тижня було госпіталізовано 105 дітей та 31 дорослий.
Читайте також: У Києві знову зростає захворюваність на грип та ковід
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.