Суд поставив крапку в суперечці
Господарський суд Києва повернув Міністерству оборони України військове містечко вартістю 145 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
«Прокурори Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону в суді домоглися повернення Міноборони України права власності на майно», — повідомили в ОГПУ.
Як зазначили у відомстві, йдеться про будівлі військового містечка в Києві загальною площею понад 6 тисяч квадратних метрів.
У суді прокурори довели протиправність виведення з державної власності земельної ділянки, яка належить до земель Міноборони, та незаконний продаж нежитлових будівель на цій землі, а суд задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.
Як повідомлялося, за рішенням суду приватна компанія має повернути Міністерству оборони України майже пів мільярда гривень через неналежне виконання умов договору про постачання продуктових наборів для військовослужбовців.