Головна ЕкологіяНа Пейзажній алеї хочуть знищити символ Києва
У Києві активісти намагаються захистити старий каштан від знищення комунальниками.

На Пейзажній алеї хочуть знищити символ Києва

ФОТО: Pixabay; Ольга Сумська / Facebook

Автор kashtan NEWS

Кияни намагаються зберегти дерево

На Пейзажній алеї столиці працівники комунального підприємства «Київзеленбуд» планують зрізати 90-річний каштан.

Фото: Ольга Сумська / Facebook

Про це на своїй сторінці у соцмережах повідомили акторка Ольга Сумська та активістка Настя Глущенко.

«Продовження історії з 90-літнім каштаном на Пейзажній алеї, біля Андріївського узвозу», — написали киянки.

Вони повідомили, що на лікування каштану, який містяни хочуть врятувати, було зібрано 50 тисяч гривень. А за видалення дерева Управління зелених насаджень Шевченківського району просило 100 тисяч гривень.

Фото: Ольга Сумська / Facebook

Як зазначила Глущенко, для збереження старих дерев, які мають історичне значення, здійснюється ряд лікувальних та інших заходів. Серед них — стяжка гілок за допомогою металевих тросів, які, як імпланти, вживлюються в тіло дерева і не дають йому розвалитися, прорідження крони, пломбування порожнини, заповідання дерева.

«Я сподіваюсь, нам вдасться відстояти дерева і упевнити чиновників, що зберігати краще, ніж знищувати», — написала Настя Глущенко.

Як повідомлялося, у Національному природному парку «Голосіївський» тривають обстеження стану старих дерев і, насамперед, «Дуба Слави».

Вам також може сподобатися