Кияни намагаються зберегти дерево
На Пейзажній алеї столиці працівники комунального підприємства «Київзеленбуд» планують зрізати 90-річний каштан.

Про це на своїй сторінці у соцмережах повідомили акторка Ольга Сумська та активістка Настя Глущенко.
«Продовження історії з 90-літнім каштаном на Пейзажній алеї, біля Андріївського узвозу», — написали киянки.
Вони повідомили, що на лікування каштану, який містяни хочуть врятувати, було зібрано 50 тисяч гривень. А за видалення дерева Управління зелених насаджень Шевченківського району просило 100 тисяч гривень.

Як зазначила Глущенко, для збереження старих дерев, які мають історичне значення, здійснюється ряд лікувальних та інших заходів. Серед них — стяжка гілок за допомогою металевих тросів, які, як імпланти, вживлюються в тіло дерева і не дають йому розвалитися, прорідження крони, пломбування порожнини, заповідання дерева.
«Я сподіваюсь, нам вдасться відстояти дерева і упевнити чиновників, що зберігати краще, ніж знищувати», — написала Настя Глущенко.
Як повідомлялося, у Національному природному парку «Голосіївський» тривають обстеження стану старих дерев і, насамперед, «Дуба Слави».