Головна Новини«Місія кожного – робити все, щоб зло не перемогло», – Володимир Зеленський

«Місія кожного – робити все, щоб зло не перемогло», – Володимир Зеленський

Фото: Офіс Президента України

Автор kashtan NEWS

Сьогодні, 27 січня,  українці та міжнародна спільнота вшановують пам’ять жертв Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається щорічно, запроваджений рішенням Генеральної асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.

Президент України  Володимир Зеленський застеріг, що памʼять про Голокост стає слабшою. І зло, яке намагається знищувати життя цілих народів, досі залишається в світі.

Про це Глава  держави написав у Телеграмі.

«27 січня світ вшановує памʼять жертв Голокосту. Це було цілеспрямоване намагання нацистів стерти цілий народ – убити всіх його людей, знищити все, що нагадувало про євреїв. Шість мільйонів жертв. Злочин Голокосту ніколи не має повторитись. Але поступово, на жаль, памʼять про Голокост стає слабшою. І зло, яке намагається знищувати життя цілих народів, досі залишається у світі», – йдеться в дописі.

«Ми всі маємо боротися заради життя й не забувати, що байдужість – це добриво для зла. Ми повинні долати ненависть, яка породжує знущання і вбивства. Ми повинні не допускати безпамʼятства. І це місія кожного – робити все, щоб зло не перемогло», – наголосив лідер країни.

Напередодні Президент України разом із рабинами,  представниками влади, дипломатичного корпусу вшанували памʼять чоловіків і жінок, дорослих і дітей – мільйонів, убитих під час Голокосту.

Довідково: 27 січня 1945 року війська Першого  Українського  фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау.

Читайте також: «Справедливий мир – це сильна Україна.  Це – серйозні гарантії безпеки», – Володимир Зеленський

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися