Головна БезпекаМуніципали планують витратити пів мільйона на відеоприлади

Муніципали планують витратити пів мільйона на відеоприлади

Фото: КО "Муніципальна охорона"

Автор kashtan NEWS

Організація шукає постачальника

Комунальна організація «Муніципальна охорона» хоче закупити для співробітників 25 автовідеореєстраторів на суму майже пів мільйона гривень.

Відповідну інформацію про оголошення тендера розміщено на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, обладнання повинно надійти замовнику до кінця цього року, а його загальна вартість має становити не більше 499,9 тисяч гривень.

Нагадаємо, Комунальне підприємство «Плесо» готове викласти три мільйони гривень за придбання двох моторних човнів марки GRAND Nautilus N585 або схожих за характеристиками.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися