Головна КультураМузей гетьманства святкує ювілей

Музей гетьманства святкує ювілей

ФОТО: kyivcity.gov.ua

Автор Kashtan News

У закладі відкрилася нова експозиція

Сьогодні Музей гетьманства, який розташовується в Києві на вулиці Спаська, 16-B, святкує  30-річчя з дня відкриття.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляють працівники музею.

«Цього року Музею гетьманства виповнюється 30 років. Музей відкрив свої двері в День Незалежності — 24 серпня 1993 року», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Фонди музею налічують майже 11 тисяч експонатів. Відкриття виставкових залів для відвідувачів дало можливість познайомити українське суспільство, натхненне проголошенням Незалежності України, із концепцією закладу як музею козацької державності.

А днями тут відкрилася виставка робіт українських художників «От де, люде, наша слава!».

Музею гетьманства в Києві виповнюється 30 років.

В експозиції демонструються твори відомих українських художників Анатолія Петрицького, Олександра Данченка, Анатолія Базилевича, Олександра Губарева, Ірини Левитської та дві роботи скульптора Володимира Лупійчука. Виставка триватиме до кінця вересня.

Як повідомлялося, 12 серпня 2023 року «Національному спортивному комплексу «Олімпійський», який розташовується в центрі Києва, виповнилося 100 років з дня відкриття.

Вам також може сподобатися