Жінку госпіталізовано до лікарні
Слідчі поліції Києва розпочали кримінальне провадження за фактом ДТП на блокпосту в Деснянському районі.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Інцидент стався у середу, 6 листопада, о 21:25.
«Як попередньо з’ясували правоохоронці, 66-річний чоловік, керуючи автомобілем «Рено», рухався по проспекту Броварському зі сторони м. Бровари в напрямку м. Києва. При в’їзді до столиці водій скоїв наїзд на працівницю прикордонної служби, яка несла службу на блокпосту та саме переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переході», – повідомили в поліції.

Жінка отримала тілесні ушкодження і була госпіталізована до лікарні. Перевірка водія на приладі Драгер показала, що чоловік тверезий.
Правоохоронці кваліфікували подію за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Триває слідство.
Читайте також: Водій маршрутки продавав наркотики на зупинці.